Vraagprijs € 125.000 kosten koper
Deze vakantiewoning is een ruim chalet van 60m2 gelegen op één van de mooiste delen van het park Het chalet is gebouwd in 2001 en op tal van punten gemoderniseerd. De ruime woonkamer heeft een moderne open keuken. Daarnaast zijn er 2 slaapkamers en een moderne badkamer. Rondom is een ruime zeer net aangelegde tuin met leuk terras, welke veel privacy biedt. Een schuur is ook aanwezig.
Het chalet van het merk Likon dateert van circa 2001 en is voorzien van een kunststof gevelbekleding. Het chalet maakt een zeer nette indruk.
De ruime opzet van de kavel biedt ook ontwikkelingsmogelijkheden. Op Chaletpark Holiday is het toegestaan om recreatieverblijven van 100m2 oppervlakte en 7 meter hoog te bouwen.
Eigen gebruik
Verhuur
Parkkosten:
*Niet in de parkbijdrage zijn begrepen: heffingen lokale overheden en Hoogheemraadschap, e.d
Prijswijzigingen voorbehouden
Status | Te koop |
---|---|
Aantal kamers | 3 |
Aantal slaapkamers | 2 |
Aantal badkamers | 1 |
Voor aantal personen | 4 |
Bouwjaar | 2001 |
Woonoppervlakte | 60m2 |
Oppervlakte perceel | 253m2 |
Huisnummer op park | 174 |
€ 125.000,- |
Chaletpark Holiday
Kerkweg 9a
1711 RR Hensbroek
T: +31 (0) 226 451 629
E: info@chaletparkholiday.nl
Om u beter van dienst te zijn maken wij gebruik van cookies.
Om u beter van dienst te zijn maken wij gebruik van cookies.